День Героїв України
День Героїв України

Обработка видео...

День вишиванки в НРЦ "Довіра"
День вишиванки

Обработка видео...

Ми більше двох років випробовуємо новий формат навчання - дистанційний, бо так склались обставини. Життя нас до цього не готувало, але попри всі складнощі нам вдалось. Сьогодні у нас нові виклики, тепер нам страшно. Але попри це - ми маємо навчатись і навчати. Потрібно продовжувати процес систематичного навчання. Це надважливо у корекційно-розвиткові роботі. Ми вболіваємо за кожен успіх дитини, за кожен здобутий навик, за кожне сказане слово! Батькам зараз потрібно змішувати дві ролі: вчителя і мами/батька, це дуже не просто. Та для дитини, ви - найкращий педагог! Тому, щоб вам було трішки легше, ми будемо підготовлювати матеріал для самостійного навчання вдома.
Ось чудовий відеоролик для розвитку фонематичного (слухового) сприймання немовленнєвих звуків. Спочатку перегляньте відео самостійно, потім пограйте з дитиною. Підготуйте відповідні картинки (намалюйте схематично чи просто напишіть слова) відповідно до звуків. Викладіть перед дитиною першу групу слів (це будуть звуки транспорту), після почутого звуку зупиніть відео і запитайте "Що ти почув/ла?". Якщо дитина не здатна сказати, вона може показати на картинку чи слово. Далі продовжуйте переглядати відео для перевірки результату.
Якщо у вас виникнуть запитання чи уточнення пишіть в коментарях.
Матеріал з інтернет ресурсів. Підходить для дітей різного віку.
Разом до перемоги! Все буде Україна


Навчальні анімаційні презентації для самостійних занять вдома. Вони допоможуть дітям у цікавий спосіб закріплювати загальні знання на тему: "Дім".
Використовувати на комп'ютері.
Навчайтесь у задоволення!!

Дім.ppsx

Размер файла: 1.78 мб

Скачать

Атестація

21 березня 2022 року у КЗ ЛОР НРЦ І-ІІ ступенів "Довіра" відбулося засідання атестаційної комісії І рівня. Атестацію педагогічних працівників здійснювали за змішаною формою із додержанням усіх вимог безпеки. Цього навчального року свою педагогічну майстерність демонстрували вчителі, вихователі, бібліотекар.Результати  атестації свідчать про успішне професійне зростання педагогів закладу.
До уваги батьків НРЦ Довіра: https://www.facebook.com/groups/520139151380222/permalink/5021687191225373/

До уваги учнів НРЦ "Довіра"! Пропонуємо вам цікаве та змістовне дозвілля із наступними добірками мультфільмів, казок та анімації

Мультфільм Котигорошко 2008 | Чарівний Горох

Обработка видео...

Котигорошко (1970) мультфільм (українською)

Обработка видео...

22 українські народні дитячі аудіо казки (2′15″) Ох, Сірко, Колобок,Телесик,Рукавичка, Пан Коцький..

Обработка видео...

МИКИТА КОЖУМ’ЯКА - повнометражний анімаційний фільм!

Обработка видео...

Вітаємо учнів НРЦ "Довіра". Сьогодні ми переживаємо складні часи, адже на території нашої країни йде війна, Україну намагається захопити підступний ворог. Віднедавна у наше мовлення увійшли слова, які ми дуже рідко вживали раніше: сирена, повітряна тривога, укриття, бомбосховище, евакуація, тривожна валіза, армія тощо. Наші ЗСУ мужньо боронять рідну землю і відважно захищають жінок, дітей, літніх людей. Віримо, що перемога буде за нами. А тим часом, будьте обережні. Під час військових дій безліч предметів можуть становити потенційну і смертельну небезпеку, зокрема й ті, що замасковані під іграшки, запальнички, ручки, металічні баночки. Не торкайтеся таких предметів, не піднімайте їх, не приносьте додому, не намагайтеся розібрати і зазирнути всередину.

Бережіть себе і вірте в нашу перемогу!

"Пташок викликаю із теплого краю, летіть, соловейки, на рідну земельку"
"Пташок викликаю із теплого краю, летіть, соловейки, на рідну земельку" - на таку тематику провела майстер-клас у 2-Б класі вихователь Цюпка Н. С. Діти вивчали народні звичаї, розмаїття пташок, які поширені в Україні, співали веснянки і виготовили чудових пташечок з ниток.
"Бринить, співає наша мова!"
Бринить, співає наша мова

Обработка видео...

До Дня рідної мови, 21 лютого, вихователь НРЦ "Довіра" , Галина Василівна Захарець, провела виховну годину-роздум: "Бринить, співає наша мова!"
День рідної мови в НРЦ "Довіра"
День рідної мови

Обработка видео...

День Героїв Небесної Сотні
Зламані долі, загублені мрії,
Сльози холодні - рятунку нема.
Хто ж таке лихо забути зуміє?
В пам’яті нашій - кривава зима.
Юні сини, що боролись за волю,
Злинули в небо, немов журавлі.
Видно така їм судилася доля,
Стати Героями рідній землі.
Стяг синьо-жовтий, червона калина,
Шана народна сердечна й словесна.
Вами пишається ціла країна,
Воїни-Ангели, Сотня Небесна.
Наталія Кішовар (Черній)
Ангели пам’яті
Сьогодні, 18 лютого, у НРЦ «Довіра» вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та героїв України різних часів. Білих «Ангелів на сторожі пам’яті» створили учні НРЦ «Довіра» з вірою у перемогу світла і добра. Тож, нехай ці Ангелики стануть нашим посланням нескореним героям України і символізують єднання із тисячами українців, які підтримують тиху акцію «Ангели пам’яті».

Ангелик білий, паперовий
Легенько висне на гіллі.
Ми не забудемо ніколи
Героїв, що загинули в війні.
Що боронили Україну,
Життя за неї віддали,
Ти будь, Ангелику, нам нині
Тендітним свідком
Нескорених у війні!
Круглий стіл-навчання
У середу, 16.02. у НРЦ "Довіра" відбувся круглий стіл-навчання зі створення індивідуальної програми розвитку. У ньому взяли участь педагоги закладу, а також консультанти ІРЦ. З доповіддю виступили заступник директора Бокало О.В., і вчитель-логопед, дефектолог Куба С.Ю.
З Днем єднання, Україно!
В єдності - наша сила!

Обработка видео...

Учні НРЦ "Довіра" долучилися до проведення патріотичних заходів до Дня єднання.
Коли Зима з Весною зустрічається: Стрітення Господнє
Коли Зима з Весною зустрічається: Стрітення Господнє

Обработка видео...

У народі вірили, на Стрітення зима вирушає туди, де було літо, а літо — туди де була зима. По дорозі вони зустрічаються та сперечаються між собою. Виховні бесіди, майстер-класи з оздоблення свічки, народні звичаї та приповідки на Стрітення вивчали школярі НРЦ "Довіра".
Подаруй бібліотеці книжку
Традиційно у лютому учні НРЦ "Довіра" долучаються до чудової Всеукраїнської акції - Подаруй бібліотеці книжку. Не стала винятком і цьогорічна акція. Учні подарували бібліотеці цікаві книги про древні цивілізації, а також книгу про улюбленого всіма Гаррі Поттера. Сподіваємося, що малим поціновувачам сподобаються подарунки і спонукатимуть до читання і пізнання нового!
День Святого Валентина в НРЦ "Довіра"
День Святого Валентина

Обработка видео...

Уміємо працювати, уміємо й розважатися - так вважають школярі НРЦ "Довіра". Відтак, чудовий Валентинів день був наповнений сміхом, несподіванками, щирими усмішками і вітаннями.Цікаві класні конкурси, квести, вікторини, а також декорування фотозони і майстер-клас із виготовлення валентинок принесли усім гарний настрій, трішки романтики і нові мрії!
Як у НРЦ "Довіра" святкували День Святого Валентина
Пошта від святого Валентина

Обработка видео...

Свято закоханих для учнів НРЦ "Довіра" стало чудовою нагодою провести його у колі друзів і висловити свої симпатії та почуття. Зовсім не обов'язково вважати, що День Святого Валентина - це свято для двох. І події 14 лютого у стінах рідної школи - яскраве тому підтвердження. Шкільний парламент "Довіра" розпочав приготування до свята заздалегідь, задумавши цьогоріч виготовити скриньку для Пошти Святого Валентина. А ще, щоб кожен відчув романтику цього дивовижного свята, учні шкільного парламенту виготовили жартівливі передбачення для гарного настрою. Тож, ранок Дня усіх закоханих розпочався святково, пошта Святого Валентина працювала надійно і весело, а кожного, хто заходив до стін школи, парламентарі зустрічали щирими вітаннями!
Буду я природі другом!
3 лютого традиційно відзначається День підгодівлі птахів. І хоч лютий тішить нас сонячною погодою, однак слід пам'ятати, що птахам й надалі сутужно із пошуком поживи. Цікавий інтерактивний захід, покликаний любити й берегти природу рідного краю, з учнями 4-Б класу провела вчитель і вихователь Гринюк Т. М. Наш шкільний садок поповнився новою годівничкою, яку з любов'ю почепили діти на дереві, насипавши вдосталь зерна і корму для пернатих друзів.

Обработка видео...

29 січня у НРЦ "Довіра" відбулися заходи, приурочені Дню пам'яті Героям Крут:
Шановні колеги, учні, батьки, студенти! Перед Вами на 45 сторінках представлено роботу колективу нашого департаменту освіти і науки 2021 року. На 45 аркушах відображено не просто показники роботи, а емоції радості й розчарування, завзятості та впертості, плани, перемоги.

А ще на цих листках — ідеї багатьох людей з нашої Експертної ради (голова п. Степан Давимука), які є освітніми волонтерами. На цих листках — постійна підтримка і розуміння голови Львівської ОДА Максима Козицького. У цій презентації — велика допомога від Міністерства освіти і науки (Сергій Шкарлет). Кожен голос кожного депутата Львівської обласної ради та натхнення комісії з питань освіти, науки та інновацій також у цьому документі.
Ця презентація є переживаннями та відповідальністю кожного працівника департаменту, кожного працівника освіти Львівщини, бо освіта будує майбутнє України!

Звіт Ви знайдете в приєднаному файлі нижче.
Приємного та цікавого Вам перегляду.

Zvit_DON_LODA_za_2021_rik.pdf

Размер файла: 6.25 мб

Скачать